Neohodnoceno

LIPOSOMAL VIT.C MAGNESIUM BY ANNA BRANDEJS

Lipozomální vitamín C a hořčík na imunitu.

Skladem (2 ks)
Kód: 1165
Značka: ANNA BRANDEJS
790 Kč
Kategorie: DOPLŇKY STRAVY
Hmotnost: 0.138 kg
Obsah: 90 tobolek - měsíční kúra
Dodání: za 2 - 5 dnů

O produktu

Vlivu vitamínu C na lidské zdraví si všimli již mořeplavci a objevitelé, kteří si s sebou na dlouhé zámořské cesty začali po mnoha výpravách s tristním koncem v polovině 18. století vozit čerstvé ovoce, zejména citrusy, aby zamezili vzniku avitaminózy, tedy nedostatku vitamínu C. V dobách minulých šlo zejména o prevenci onemocnění kurděje, v současnosti již víme, že vitamín C působí na organismus pozitivně hned na několika frontách. 

Liposomal Vit. C & Magnesium by ANNA BRANDEJS obsahuje vitamín C v lipozomální formě. To znamená, že molekuly vitaminu C jsou obaleny tukem, tzv. fosfolipidy. Tyto tuky se nacházejí i na obalech buněk lidského těla. Z toho právě vyplývají velké výhody lipozomálního vitaminu C a to například, že je schopen se mnohem rychleji vstřebat do krve a k buňkám a buňky ho dokážou mnohem lépe využít. Další velkou výhodou lipozomálního vitaminu C je, že nedráždí žaludek a trávicí systém. Literatura uvádí, že lipozomální vitamin C je nejúčinnější formou vitaminu C vůbec a že je dokonce účinnější než nitrožilní podání obyčejného vitaminu C. 

V denní dávce doplňku stravy Liposomal Vit. C & Magnesium by ANNA BRANDEJS organismu dodáte 1000 mg vitamínu C, což je více než desetinásobné množství, které pro správné fungování organismu doporučuje Evropská unie.

Aplikace

Liposomal Vit. C & Magnesium by ANNA BRANDEJS užívejte denně 3 tobolky večer během jídla

Složení