7 hodnocení

HYALURMED ČIRÁ KYSELINA HYALURONOVÁ

Tekutá kyselina hyaluronová pro perorální použití.

Skladem (1 ks)
Kód: 673
Značka: Pharma MKL
1 100 Kč
Kategorie: DOPLŇKY STRAVY
Hmotnost: 0.223 kg
Objem: 100 ml
Dodání: za 2 - 5 dnů

O produktu

HYALURMED je jediná bioaktivní molekulární kyselina hyaluronová na pití, která obsahuje vysoký podíl aktivní látky (1 ml obsahuje 12 mg 100 % čisté kyseliny hyaluronové) a je určená na každodenní domácí použití.

Kolem 40. roku života její přirozená produkce velmi klesá a její obsah v těle se redukuje až na polovinu. Po 60. roku života je její vlastní produkce natolik nízká, že v těle zůstává jen 1/10 jejího původního množství. Její úbytek má ze následek celkové stárnutí těla, vysychání pokožky, onemocnění kloubů a mnoho dalších zdravotních problémů. Proto je důležité ji dodat tělu v 100 % čisté formě. Její uplatnění je v současné době nejen v kosmetice, ale také v revmatologii, ortopedii, sportovní medicíně, urologii, stomatologie, ORL a také v alergologii.

Při pravidelném užívání tohoto produktu nejen doplníte zásoby kyseliny hyaluronové, ale také motivujete organismus k vlastní produkci. Přípravek je tekutý, proto na rozdíl od tabletové či práškové formy je 100 % vstřebatelný.  HYALURMED často vyvolává pocit žízně, protože kyselina hyaluronová je schopná navázat až 1000-násobné množství vody, jaká je její hmotnost. Správný pitný režim je pro její účinek velmi důležitý. 

Použití

Rozřeďte 1 ml (12 kapek) přípravku ve sklenici vody každé ráno nalačno a vypijte. Jedno balení představuje 3 měsíční kúru. Ve speciálních případech se řiďte instrukcemi v příbalovém letáku a nebo pokyny vašeho lékaře. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Složení

Kyselina hyalurónová, kyselina fosforečná, rostlinný glycerol, sorbát draselný a benzoát sodný (konzervační látky) a voda.