Neohodnoceno

DOCTOR BABOR HYDRATING BIO-CELLULOSE MASK

Hydratační bio-celulózová maska pro intenzivní zvýšení vlhkosti a znatelně svěží, hladkou a zvlhčenou pokožku.

Objednáno
Kód: 847
Značka: Babor
266 Kč
Kategorie: Kosmetika BABOR
Hmotnost: 0.046 kg
Obsah: 1 ks
Dodání: za 2 - 5 dnů

O produktu

Doctor Babor Hydrating Bio-cellulose mask poskytuje intenzivní a dlouhotrvající pronikání vlhkosti - až 24 hodin - již po jedné aplikaci. Maska dokonale obepíná pokožku. Bylo prokázáno, že redukuje hloubku vrásek a pleť vypadá hladší a vypnutější. Maska inspiruje svou směsí aktivních složek pro silně dehydratovanou pleť se sklonem k vysoušení. Kombinace různé molekulární kyseliny hyaluronové podporuje zásobování epidermis hydratací pokožky. V interakci s komplexem dalších kyselin hyaluronových je vlhkost v pokožce vázána a může se tak lépe ukládat. Kyselina polyglutamová zvyšuje hydratační účinek kyseliny hyaluronové s vyhlazujícím účinkem. Regeneraci pokožky podporuje extrakt z Centella Asiatia & niacinamid a posiluje ochrannou bariéru pokožky. Aloe vera a panthenol navíc podporují zklidnění pokožky. 

Chladivá hydratační bio-celulózová maska dokonale přilne k pokožce a poskytuje intenzivní a dlouhotrvající hydrataci - již po jedné aplikaci - díky 5 různým typům kyseliny hyaluronové s vysokou a nízkou molekulovou hmotností, které hydratují horní vrstvy pokožky. Nová kyselina polyglutamová Power Hydrator zvyšuje účinek kyseliny hyaluronové - pro ještě intenzivnější hydrataci s vyhlazujícím efektem. Regeneraci pokožky podporují Centella Asiatica a Niacinamid. 

Výsledek: redukovaná hloubka vrásek a dlouhotrvající hydratační účinek – pro zářivou, mladistvě nabitou pleť.

Aplikace

Aplikujte na čistý a suchý obličej. Masku rozložte a sloupněte vnější dvě vrstvy. Naneste na obličej po dobu 15-20 minut. Jemně vklepejte zbývající sérum do pokožky.
Extra tip: pro obzvlášť chladivý zážitek uchovávejte v lednici.
Lze použít i jako masku po opalování.


Poznámka

Masku použijte ihned po otevření. Maska není opakovaně použitelná.