Neohodnoceno

BABOR VITALIZING EYE CREAM

Revitalizační oční krém.

Skladem (3 ks)
Kód: 802
Značka: Babor
1 172 Kč
Kategorie: SKINOVAGE
Hmotnost: 0.027 kg
Objem: 15 ml
Dodání: za 2 - 5 dnů

Popis

Jemný oční krém SKINOVAGE Vitalizing Eye Cream je speciálně navržen pro unaveně vypadající partie kolem očí a intenzivně pečuje o citlivou oblast. Receptura je optimálně šetrná k pokožce a bez parfemace.

Vzhledem k tomu, že první známky předčasného stárnutí pleti jsou patrné zejména v okolí očí, bambucké máslo posiluje ochrannou bariéru pleti a navíc je podporováno v něm obsaženým vitaminem E jako lapač radikálů. Deriváty olivového oleje a také alantoin a panthenol obsažené v očním krému pomáhají pokožce být znatelně pružnější.

Aplikace

Aplikujte ráno a večer po očištění obličeje a sérum na oční okolí a jemně rozetřete konečky prstů. Poté naneste Cream nebo Cream Rich.

Složení

Aqua, glycerin, methyl glukózový sekvistearát, oktyldodekanol, hydrogenovaný ethylhexyl olisit, cetylalkohol, hydrogenovaný zeleninový glyceridy, butyrospermum parkii máslo, cetearylhylhexanoát, plukovník, lacén -lichoba, lacén, lacén, lacén, lacén, lacén, lacén, plukonom, plukonom. Hydrogenovaný olivový olej nezmýdelnitelný, mikrokrystalická celulóza, xanthanová guma, isopropyl mystat, kyselina citronová, decylestery olivového oleje, tokoferol, laktobacilová fermentace, etylhexylglycerin, olej ze semen Helianthus annuus, celulózová guma, PMERATENCH SQUARIDONE, ISOMERATCH SQUARIDONE, ISOATEN SQUAIDONE, SLANEATOL EXTRAKT CHLORELLA VULGARIS, MARIS SAL


Uvedené přísady odpovídají současnému stavu výroby. Vzhledem k tomu, že do našich receptur pravidelně začleňujeme nové vědecké poznatky a podle toho měníme naše složení, jsou rozhodující informace o složkách na obalech.