Neohodnoceno

BABOR REFINING ENZYME & VITAMIN C CLEANSER - ČISTÍCÍ A PEELINGOVÝ PRÁŠEK 2V1

Čistící a peelingový prášek 2v1 na bázi enzymů.

Momentálně nedostupné
Kód: 1132
Značka: Babor
773 Kč
Kategorie: CLEANSING
Hmotnost: 0.084 kg
Obsah: 40 g
Dodání: za 2 - 5 dnů

O produktu

Jemný čistící a peelingový prášek pro všechny typy pleti s keratolytickým účinkem díky enzymům. Prášek 2v1 čistí a exfoliuje v jednom kroku: díky keratolytickému účinku enzymů se spolehlivě rozpustí odumřelé kožní buňky, nečistoty a kožní maz. Jemný peelingový efekt revitalizuje pokožku. Proteinový extrakt ze semen Moringy chrání pokožku před negativními vlivy městského prostředí. Obsažený vitamín C pleť rozzáří.

Aplikace

K čištění používejte maximálně 1x denně. Vložte prášek do dlaně a mírně napěňte teplou vodou. Naneste pěnu na suchou pokožku obličeje, krku a dekoltu. Vyhněte se sliznicím, ústům a očnímu okolí. Navlhčete konečky prstů studenou vodou a krouživými pohyby emulgujte pěnu. Důkladně opláchněte velkým množstvím teplé vody.

Případně, nebo pokud máte citlivou či suchou pokožku, použijte jednou až dvakrát týdně jako jemný peeling.

Lze použít i jako tělový peeling 1-2x týdně. K tomu pudr napěňte v dlani vodou, rozetřete na vlhkou pokožku a důkladně krouživými pohyby naneste. Poté důkladně opláchněte velkým množstvím teplé vody.

Složení

SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, CELLULOSE, MALTODEXTRIN, KAOLIN, AQUA, XANTHAN GUM, ASCORBIC ACID, PAPAIN, MORINGA OLEIFERA SEED EXTRACT, SUBTILISIN, LIPASE


Složení je uvedeno v sestupném pořadí podle objemu v souladu s povinnými požadavky na značení.