Neohodnoceno

BABOR MASTERPIECE KOLEKCE LIFTING SET

Sada ampulí s aktivními složkami. Výsledkem je pevnější, vyhlazená a mladistvá pokožka za pouhých 7 dnů.

Skladem (1 ks)
Kód: 949
Značka: Babor
938 Kč
Kategorie: AMPOULE CONCENTRATES
Hmotnost: 0.05 kg
Obsah: 7 x 2 ml (14 ml)
Dodání: za 2 - 5 dnů

O produktu

4 x 3D Firming, 3 x Lift Express
Sada LIFTING je tajemstvím krásy pro hladší pleť za pouhých 7 dní. Precizně sladěné aktivní složky v kombinaci koncentrátů 3D Firming a Lift Express Ampule zajišťují pevnější, hladší a mladší vzhled pleti.

Sada LIFTING, skládající se ze 4x 3D Firming a 3x Lift Express ampulí, byla speciálně navržena pro zralou pleť se známkami stárnutí jako je ztráta elasticity a odolnosti.

Komplex aktivních složek v 3D Firming ampulích využívá tetrapeptidy a organický křemík k zajištění „zpevňujícího efektu“, díky němuž je pleť hladší a kontury obličeje výraznější.

Aktivní složky Lift Express nabízejí maximální posílení proti vráskám tím, že vytvářejí okamžitý „liftingový efekt“ pro mladistvou, svěží a hladkou pleť. Účinné látky navíc pomáhají redukovat různé typy vrásek.

Aplikace

Po vyčištění přípravky BABOR CLEANSING. Ampulku protřepejte a hrdlo ampule zakryjte papírovým kapesníčkem nebo přiloženým otvírákem na ampule. Držte ampulku za hrdlo nebo otvírák a trhavým pohybem rozlomte spodní bílý kroužek. Koncentrát si dejte do dlaně a poté naneste na obličej, krk a dekolt. Jemně vklepejte do pokožky. Poté naneste pečující krém.

Složení