Neohodnoceno

BABOR MASTERPIECE KOLEKCE HYDRA SET

Sada ampulí s aktivními složkami. Výsledkem je maximálně hydratovaná pokožka za pouhých 7 dnů.

Skladem (1 ks)
Kód: 946
Značka: Babor
615 Kč
Kategorie: AMPOULE CONCENTRATES
Hmotnost: 0.05 kg
Obsah: 7 x 2 ml (14 ml)
Dodání: za 2 - 5 dnů

O produktu 

3 x Hydra Plus, 4 x Perfect Glow
Sada HYDRA nabízí intenzivní hydrataci pokožky a zářivou pleť za pouhých 7 dní. Kombinace koncentrátů Hydra Plus a Perfect Glow dodává pleti hydratační aktivní složky a dodává jí maximální rozjasnění.

Složení 3 x Hydra Plus a 4 x Perfect Glow ampulí v sadě HYDRA zajišťuje optimální přísun vlhkosti a dokonale vypadající pleť již za jeden týden.

Díky nízkomolekulární kyselině hyaluronové a ProVitaminu B5 poskytují ampulky Hydra Plus pokožce okamžitou hydrataci. Díky okamžité a intenzivní hydrataci se pleť jeví jako vyhlazená a vrásky jsou redukovány.

Složky ampulí Perfect Glow působí jako kosmetický filtr na pleť. Směs zářivých pigmentů a exopolysacharidů pomáhá vyrovnat tón pleti, takže pleť působí rovnoměrněji a zářivěji. Kromě toho jsou vrásky okamžitě redukovány a pleť je zjemněna.

Aplikace

Po vyčištění přípravky BABOR CLEANSING. Ampulku protřepejte a hrdlo ampule zakryjte papírovým kapesníčkem nebo přiloženým otvírákem na ampule. Držte ampulku za hrdlo nebo otvírák a trhavým pohybem rozlomte spodní bílý kroužek. Koncentrát si dejte do dlaně a poté naneste na obličej, krk a dekolt. Jemně vklepejte do pokožky. Poté naneste pečující krém.

Složení