Neohodnoceno

BABOR MASTERPIECE KOLEKCE ENERGY SET

Sada ampulí s aktivními složkami. Výsledkem je regenerovaná, posílená & svěží pokožka za pouhých 7 dnů.

Skladem (2 ks)
Kód: 955
Značka: Babor
669 Kč
Kategorie: AMPOULE CONCENTRATES
Obsah: 7 x 2 ml (14 ml)
Dodání: za 2 - 5 dnů

O produktu

4 x Algae Vitalizer, 3 x Multi Vitamin
ENERGY Set je skutečnou energetickou dávkou pro unavenou pleť a díky přesné kombinaci Algae Vitalizer a Multi Vitamin Ampule Concentrates jí dodává více vitality a svěžesti za pouhých 7 dní. Pokožka je intenzivně hydratovaná, posílená a odolnější.

ENERGY set, skládající se ze 4x Algae Vitalizer a 3x Multi Vitamin ampulí, dodává unavené a stresované pleti vyváženější a vitálnější vzhled za pouhý týden.

Aktivní složky Algae Vitalizer z planktonu a výtažků ze zelených řas poskytují intenzivní hydrataci, chrání pokožku před vysoušením a při pravidelném používání pomáhají redukovat hloubku vrásek.

Tato kombinace účinných látek navíc díky svým antioxidačním vlastnostem pomáhá neutralizovat volné radikály a podporuje tak ochranu pokožky před negativními vlivy prostředí.
Posilující koktejl z multivitamínové ampule vyrobený z vitamínů A, C, E, B5, B3, vápníku a biotinu je dokonalým posilovačem pro větší vitalitu a rychlou péči. Díky cílenému použití aktivních látek, které pomáhají posilovat kožní bariéru, se pleť jeví odolnější a svěží. Antioxidanty také podporují ochrannou funkci pokožky.

Aplikace

Po vyčištění přípravky BABOR CLEANSING. Ampulku protřepejte a hrdlo ampule zakryjte papírovým kapesníčkem nebo přiloženým otvírákem na ampule. Držte ampulku za hrdlo nebo otvírák a trhavým pohybem rozlomte spodní bílý kroužek. Koncentrát si dejte do dlaně a poté naneste na obličej, krk a dekolt. Jemně vklepejte do pokožky. Poté naneste pečující krém.

Složení