Neohodnoceno

BABOR MASTERPIECE KOLEKCE CLEAR SET

Sada ampulí s aktivními složkami. Výsledkem je vyvážená, sjednocená a rozjasněná pokožka za pouhých 7 dnů.

Skladem (2 ks)
Kód: 961
Značka: Babor
535 Kč
Kategorie: AMPOULE CONCENTRATES
Hmotnost: 0.05 kg
Obsah: 7 x 2 ml (14 ml)
Dodání: za 2 - 5 dnů

O produktu

4 x Hydra Plus, 3 x Active Purifier
Nová sada CLEAR poskytuje precizní péči o pleť náchylnou k tvorbě pupínků a akné, která pleť nejen projasní, ale také ji intenzivně hydratuje a vytváří tak ideální základ pro následnou péči. Díky dokonale sladěné kombinaci Hydra Plus a Active Purifier ampulí se pleť během 7 dnů jeví svěží a vyrovnanější.

Kúra pro vyváženou a jasnější pleť za pouhých 7 dní. Chytrá kombinace 4x Hydra Plus a 3x Active Purifier ampulí nejenže dodává pleti intenzivní hydrataci, ale také ji rozjasňuje.

Ampulky Hydra Plus podporují přísun hydratace nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou a ProVitaminem B5 a chrání tak pokožku před vysoušením. Díky tomu je pleť dokonale připravena na následnou péči.

Antibakteriální, matující aktivní složky v ampulce Active Purifier, jako je tea tree olej, nabízejí maximální posílení aktivních složek pro rychlou pomoc s nedokonalou pokožkou. Pupínky a černé tečky jsou účinně redukovány a je zabráněno tvorbě nových.

Aplikace

Po vyčištění přípravky BABOR CLEANSING. Ampulku protřepejte a hrdlo ampule zakryjte papírovým kapesníčkem nebo přiloženým otvírákem na ampule. Držte ampulku za hrdlo nebo otvírák a trhavým pohybem rozlomte spodní bílý kroužek. Koncentrát si dejte do dlaně a poté naneste na obličej, krk a dekolt. Jemně vklepejte do pokožky. Poté naneste pečující krém.

Složení