Neohodnoceno

BABOR GENTLE CLEANSING CREAM - JEMNÝ ČISTÍCÍ KRÉM

Zvláště jemný čistící krém bez parfemace pro citlivou pokožku.

Skladem (1 ks)
Kód: 1111
Značka: Babor
515 Kč
Kategorie: Kosmetika BABOR
Hmotnost: 0.1 kg
Objem: 100 ml
Dodání: za 2 - 5 dnů

O produktu

Bohatý čisticí krém byl vyvinut speciálně pro citlivou pleť. Zvláště jemné složení neobsahuje žádné parfemace a pečuje o pokožku již během čištění. Gentle Cleansing Cream obsahuje přírodní oleje, vitamín E a cenné lipidy, které čistí pokožku až k pórům, aniž by ji dráždily, a podporují vyvážený mikrobiom. Přírodní lipidy s ovesnými ceramidy zachovávají hydrolipidický film pokožky. Polysacharidy pomáhají zklidňovat pokožku a podporují rovnováhu vlhkosti pokožky. Proteinový extrakt ze semen Moringy chrání pokožku před negativními vlivy městského prostředí. Tak jemný, že jej lze použít pro ranní i večerní čištění.

Aplikace

Aplikujte ráno a večer na suchou pokožku obličeje, krku a dekoltu. Navlhčete si konečky prstů studenou vodou a krouživými pohyby důkladně emulgujte čisticí krém. Důkladně opláchněte velkým množstvím vody.

Složení

Aqua, Ricinus Communis Seed Oil, glycerin, koko-glukosid, dicaprylyl karbonát, glyceryl stearát citrát, decyl oleát, oktyldodekanol, cetearylalkohol, hydrogenovaný zeleninový glyceridy, glykolipidy, avenytry-satiny, thekophery-satity, thekopheryl aveningy-satiny, thecopheryl aveno-satity, thecopheryl avenytry olej. KYSELINA CITRÓNOVÁ, BENZOÁT SODNÝ, CITRÁT SODNÝ, XANTANOVÁ GUMA, MIKROKRYSTALICKÁ CELULÓZA, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SACHARIDOVÝ IZOMERÁT, OLEJ SEMEN HELIANTHUS ANNUUS, TOKOFEROL, CELULÓZOVÁ SEKTRANTA, MALTOLEXEXTRINTRAGYORINGOR

Uvedené přísady odpovídají současnému stavu výroby. Vzhledem k tomu, že do našich receptur pravidelně začleňujeme nové vědecké poznatky a podle toho měníme naše složení, jsou rozhodující informace o složkách uvedené na obalu.