Neohodnoceno

BABOR DEEP CLEANSING FOAM - HLUBOCE ČISTÍCÍ PĚNA

Osvěžující, jemná čistící pěna pro všechny typy pleti.

Skladem (5 ks)
Kód: 1102
Značka: Babor
773 Kč
Kategorie: Kosmetika BABOR
Hmotnost: 0.3 kg
Objem: 200 ml
Dodání: za 2 - 5 dnů

O produktu

Osvěžující, jemná čistící pěna pro všechny typy pleti, včetně citlivé a suché pleti. Jemné složení s glycerinem a provitamínem B5 čistí jemně a spolehlivě, aniž by způsobilo poškození nebo vysušení. Extrakt ženšenu má stahující a revitalizační vlastnosti, zatímco proteinový extrakt ze semen Moringy chrání pokožku před negativními vlivy městského prostředí. Dokonale pleť vyčistí a rozzáří, je perfektní a jednoduchou přípravou na další kroky v péči o pleť.

Aplikace

Aplikujte ráno a večer na suchou pokožku obličeje, krku a dekoltu. Navlhčete konečky prstů studenou vodou a krouživými pohyby emulgujte pěnu. Důkladně opláchněte velkým množstvím vody. Lze použít i na odlíčení očí.

Složení

Aqua, koko-glukosid, glycerin, kaprylyl/kapryl glukosid, glyceryl oleát, disodský kokojský glutamát, panthenol, fenoxyethanol, extraktan sodíku, sodík sodík, sodík sodík, moxylhor, moxylhor, moxylhor, moxylhor, moxylhor, moxylhor, moxylhor, moxylhor, sodík, moxylhor, sodíkový kokoj, perfum. , MALTODEXTRIN, PANTOLACTONE

Uvedené přísady odpovídají současnému stavu výroby. Vzhledem k tomu, že do našich receptur pravidelně začleňujeme nové vědecké poznatky a podle toho měníme naše složení, jsou rozhodující informace o složkách uvedené na obalu.